Księga zgłoszeń


Formularz zgłoszeniowy

☑ Adres:
☑ Tytuł:
☑ Autor/ka:
☑ E-mail:
☑ Tematyka:
☑ Ocenia:
☑ Hasło:
☑ Dodatkowe informacje dla oceniającej:

ostatni punkt nie jest obowiązkowy; możesz wspomnieć w nim, na czym oceniający ma się skupić oraz czy chcesz, by w ocenie twojego tekstu pojawiły się chociażby gify

Jeśli nie spełnisz warunków regulaminu lub kolejka wybranej przez ciebie oceniającej osiągnęła limit, odpowiemy na twój komentarz pod zgłoszeniem. 

JEŻELI TWÓJ TEKST ZOSTANIE PRZYJĘTY – ZNAJDZIESZ SWÓJ TYTUŁ W POCZEKALNI


Zgłoszenia przyjmujemy w komentarzach wyłącznie w tej zakładce. Zjedź na sam jej dół, aby zostawić komentarz z uzupełnionym formularzem zgłoszeniowym. 

Zgłoszenia tekstów, które doczekały się już oceny lub odmowy, są regularnie usuwane.

40 komentarzy:

 1. Adres: https://www.wattpad.com/story/194310534-mi%C4%99dzy-o%C5%9Bmioma-%C5%9Bwiatami-akademia-setrionne
  E-mail: marisannag@gmail.com
  Tytuł: Między ośmioma światami - Akademia Setrionne
  Autorka: Na wattpadzie Mariseida, na gmailu Maris Anna, w jeszcze innych stronach Marisanna... Niestety, przechodzenie na nick wattpadowy idzie stopniowo.
  Tematyka: Fantasy, przygodowe, młodzieżowe.
  Ocena: Nie umiem zdecydować, więc niech ten, komu będzie wygodnie. Może być grupowo, ale zależy mi na ocenie jeszcze tej jesieni.
  Hasło: -
  Dodatkowe informacje: Z góry zaznaczam, że to dopiero pierwszy tom cyklu, a po poprawkach pewnie będzie miał w całości z 150 tysięcy słów (tom, nie cykl, cykl już z trylogii zmienił się w planach na czteroksiąg z perspektywami na pięć), więc historia jest obszerna. Już na wattpadzie jest 13 rozdziałów na łącznie 33 tysiące słów. Kolejne dodaję dwa razy w tygodniu, mam już wszystko napisane i tylko poprawiam oraz rozbudowuję niektóre wątki. Tak więc, znając życie, gdy weźmiecie się do oceniania, będzie tego sporo i szybko przybywającego. Mogę przesłać jakiś dokument w wordzie lub stworzyć z niego taki na dysku google, gdy będziecie zaczynać ocenianie, jednak na wattpadzie dzięki czujnym czytelnikom mam więcej poprawionych błędów. I wiem, jak toporna jest ekspozycja na początku, nie rozwódźcie się nad tym... To moja druga poważna próba powieściowa, pierwsza to koszmarek, który śni mi się po nocach, więc, zwłaszcza na początku jest sporo mankamentów warsztatowych, które ciężko jest usunąć nawet gruntownymi poprawkami. Bardzo zależy mi na ocenie bohaterów, fabuły i spójności świata przedstawionego.
  I dziękuję za samo przebrnięcie przez tę paplaninę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *Tej jesieni, o ile to w ogóle możliwe

   Usuń
  2. Cześć!
   Od siebie napiszę, że mam w kolejce już dwa kolosy fantasy po pięćdziesiąt rozdziałów, dlatego trzeciego w tym roku na pewno nie przyjmę. Elektrownia, Forfeit i Sigyn mają w tym momencie pełne kolejki, natomiast pozostałe oceniające, których kolejki wciąż nie osiągnęły limitów, również już zaczęły oceny tekstów ze swoich kolejek. Zgłoszenia są realizowane w oparciu o daty zgłoszeń – im wcześniejsze zgłoszenie, tym wcześniej rozpoczęta ocena.

   Muszę więc ostudzić twój zapał:
   nie ma takiej opcji, byśmy zdążyły jeszcze tej jesieni. Gdybyśmy (niewykonalne) od razu zaczęły pracę, pomijając wszystkie inne wcześniej zgłoszone teksty, i tak zeszłoby nam do zimy, ponieważ twój materiał jest długi. Biorąc jednak pod uwagę stan naszych kolejek, na ocenę długiego tekstu poczekałabyś do przyszłego roku, ponieważ, czekając, zamierzasz dodawać materiału. :)

   Czy więc zgadzasz się, by zatwierdzić twoje zgłoszenie? Nie jesteśmy w stanie dokładnie przybliżyć terminu wystawienia oceny, jednak możemy założyć, że opublikowana byłaby pod koniec roku lub z początkiem nowego.

   Usuń
  3. Jasne, rozumiem, może źle się wyraziłam, miałam na myśli, że jeśli ocena grupowa mocno opóźni jej dodanie, to wolałabym nie, jeśli wam to nie przeszkadza. Naprawdę, tyle zajęłaby praca nad obecnym materiałem? Myślałam, że na razie nie jest tego AŻ tak dużo. Nie zrozumcie mnie źle, po prostu żyję w świecie kolosów w stylu tomów "Pieśni Lodu i Ognia", kolejnych części "Diuny" i prób przeczytania "Europy" Normana Daviesa, więc dotychczas opublikowane 33 tysiące słów wydają mi się drobiazgiem. Mimo takich terminów prosiłabym o zatwierdzenie tego zgłoszenia, opinia zawsze się przyda, nawet trochę później, z pewnością też i taką wykorzystam.

   Usuń
  4. Maris, jak już napisała wyżej Skoiastel, liczba znaków Twojego teksu nie jest jedynym czynnikiem decydującym. W tym momencie ogromne znaczenie ma fakt, że w naszych kolejkach na ocenę czeka rozmaita twórczość o znacznej objętości, a czas przeznaczony na czytanie nijak ma się do czasu przeznaczonego na zbudowanie wartościowej merytorycznie oceny, nie wystawiamy przecież recenzji, która w szkicowej formie zmieściłaby się na serwetce. Gratuluję więc, że zaznajomiłaś się z tak obszernymi publikacjami jak Pieśni Lodu i Ognia, ale doprawdy, nie ma to przełożenia na naszą pracę.
   Jeśli więc przystajesz na późniejszy termin otrzymania oceny, dopiszemy Cię do kolejki ocen grupowych. Tymczasowo nie przydzielimy oceniających, bo zależy to od tego, jak uporamy się z aktualnym materiałem, jeśli jednak ustalimy coś konkretniejszego, na pewno Cię o tym poinformujemy.

   Usuń
  5. Ech, ten tekst o grubych książkach zabrzmiał aż tak źle? Wybaczcie, rozumiem, że wnikliwa ocena wymaga czasu, a kolejki istnieją, nie miało też to być zawoalowaną krytyką czy przechwałkami. Tylko naiwnie myślałam, że do tak poważnego oceniania zgłasza się raczej dłuższe prace, a pojęcie długości mam już wypaczone, znów mam nadzieję, że źle to nie zabrzmi... Bo naprawdę nie chcę krytykować waszej pracy, gdy chcę z niej skorzystać, nie dając nic w zamian. Szczerze podziwiam takie grupy jak wasza i życzę powodzenia w działaniu! A w grupowej kolejce spokojnie mogę poczekać :)

   Usuń
 2. ☑ Adres: https://www.wattpad.com/story/66468678-w%C4%99druj%C4%85ce-piaski
  ☑ Tytuł: Wędrujące Piaski
  ☑ Autor/ka: monadabay
  ☑ E-mail: farfaix@gmail.com
  ☑ Tematyka: fantasy/przygodowe
  ☑ Ocenia: Deneve
  ☑ Hasło: albo go nie ma albo jestem ułomna i nie mogę go nigdzie znaleźć ._.
  ☑ Dodatkowe informacje dla oceniającej: nie obrażę się na humorystyczne podejście!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Heloł, generalnie mam zamkniętą kolejkę, bo czasu na ocenkowanie mam bardzo mało, więc nie chcę, żeby osoby chętne do ocenki czekały nieskończenie długo. Jesteś pewna, że chcesz do mnie do kolejki? Bo ja nie mam nic przeciwko, ale... no, to trochę potrwa. ;)

   Usuń
  2. Hachi ma wolną, ja mam prawie pustą. Można by wziąć grupowo... Tak tylko sugeruję. ;)

   Usuń
 3. ☑ Adres: https://poprostugaara.blogspot.com/p/sachiko-czy-sayuri.html
  ☑ Tytuł: Sachiko czy Sayuri?
  ☑ Autor/ka: Sayuri Shirai
  ☑ E-mail: sayurishirai01@gmail.com
  ☑ Tematyka: Fanfiction
  ☑ Ocenia: Ayame
  ☑ Hasło: otsukaresama
  ☑ Dodatkowe informacje dla oceniającej: Zapewniam, że to ostatni raz, kiedy zajmuję Wam kolejkę. ;)

  Pisząc to opowiadanie, czułam się jak narkoman na głodzie. Nie zliczę, ile raz chciałam sięgnąć po dobrze mi znane, bezpieczne rozwiązania, ale za każdym razem rezygnowałam. Nie muszę chyba prosić o ocenę niektórych rzeczy (spójność kreacji bohaterów, brak imperatywów itd.), bo już wiem, że zwracasz na to uwagę. Proszę za to o zerknięcie na japońskie nazwy i sposób ich wykorzystania (np. czy to logiczne, że niektórzy mówią fusuma, a niektórzy drzwi?).

  Mogłabyś nie zwracać uwagi na te przerwy pomiędzy akapitami? Bez nich nie daję rady pisać. :( Nie mam na myśli tego, żebyś w ogóle nie zwracała uwagi na wygląd tekstu, tylko przymknęła oko na te przerwy.

  Zgodnie z ustaleniami zgłaszam się z prologiem, a cała część pierwsza tego ff, o której ocenę proszę, zostanie opublikowana do lutego, najpóźniej marca.

  Możesz zrobić z oceną, co tylko zechcesz — wrzucać gify, obśmiać, wyładować frustracje. Nie będę czuła się dotknięta. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Po przemyśleniu kilku spraw powracam ^^
  ☑ Adres: https://gaarahinatakokoro.blogspot.com/
  ☑ Tytuł: Mroki Srebrzystych Serc
  ☑ Autor/ka: Narcise
  ☑ E-mail: rosaliestrangemind@gmail.com
  ☑ Tematyka: fanfiction oparte na uniwersum Naruto
  ☑ Ocenia: Zależałoby mi na Forfeit bądź Ayame, ale jestem otwarta na również inne autorki zaznajomione z uniwersum
  ☑ Hasło: Rivendell, tudzież otsukaresama
  ☑ Dodatkowe informacje dla oceniającej:Wahałam się długo nad zgłoszeniem do oceny, ponieważ nie uważam swojego dzieła za wybitne, a wręcz publikowanie kolejnych not wzbudza we mnie często niepewność i poczucie wstydu. To opowiadanie jest dala mnie ważne, ponieważ pisałam je wiele lat temu podczas burzliwego okresu w życiu. Teraz, gdy wszystko się u mnie układa, chcę dodać tą historię do internetu ponownie, ulepszając ją i poprawiając. Wiem, że daleko mi do odpowiedniego poziomu pisania - dlatego odnośnie tego proszę o wskazówki. Chciałabym wiedzieć, czy moje kreacje bohaterów są zrozumiałe, czy odpowiednio przekazuję emocje, które opisuję. Zależy mi na uwagach odnośnie narracji bądź samego układania teksu, ponieważ z tym również mam problemy. Strona gramatyczna nie jest dla mnie tak ważna, jak wcześniej wymienione. Jestem nastawiona na poprawę warsztatu, dlatego też podejmę konstruktywną krytykę.
  O zatwierdzeniu bądź odrzuceniu zgłoszenia proszę o informację w zakładce "spam" na blogu bądź drogą mailową:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Adres: https://drive.google.com/file/d/1rRJToOGJi3Hbx5kmMKC1FUT86q1Y4Yae/view?usp=sharing
  Tytuł: Kuglarz
  Autorka: Szeregowa Dama
  e-mail: szeregowadama@gmail.com
  Tematyka: Kryminał, thriller medyczny
  Ocenia: -
  Hasło: -
  Dodatkowe informacje: Tekstu nie jest jakoś wybitnie dużo. Wątki medyczne związane są przede wszystkim z antropologią sądową, ale nie jestem tutaj specjalistą, całą wiedzę oparłam na książkach. Chcę po prosu znać opinię, czy to, co na ten moment stworzyłam jest sensowne, czy bohaterowie nie są zbyt nijacy. Czuję podskórnie, że opisy nie są moją najmocniejszą stroną, chociaż próbuję być obrazowa. Mam nadzieję, że udało mi się w miarę uniknąć ekspozycji, a POV bohaterów nie jest mdły. Generalnie, poproszę obszerną opinię. Na wytykaniu błędów np. interpunkcyjnych tak mi nie zależy, bardziej chodzi o samą fabułę i wszystkie jej składowe. ;) Gify w ocence spoko, proszę wytknąć wszystko, co trzeba. :) To jest mniej więcej jedna czwarta historii, więc będę mogła jeszcze skorygować, co trzeba, nim ruszę z tym dalej.
  Pozdrawiam i Wesołych!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj!
   Nie wskazałaś oceniającej, więc pozwolę sobie napisać, że gdybyś była zainteresowana, to mam jedno wolne miejsce w kolejce i chętnie uzupełnię je o Twoje zgłoszenie. :) Być może z racji wykonywanego przeze mnie zawodu będzie mi po drodze z tematyką opowiadania.
   Jednocześnie od razu uprzedzę, że ocenka poszłaby najwcześniej z początkiem czerwca. Niestety, ten sam zawód, który zbliża mnie do wątku medycznego w Twojej twórczości, sprawia, że nie mogę pracować zdalnie, a dyżurowanie jest dość... nieprzewidywalne.
   Jeśli więc nie będziesz chciała znaleźć się w mojej kolejce, nie będę miała Ci tego za złe. :) Miejsca znajdziesz również u Elektrowni, Fenoloftaleiny, Forfeit czy Skoiastel.
   Pozdrawiam serdecznie
   Ayame

   Usuń
  2. Pewnie, jeśli chcesz możesz przygarnąć moją twórczość. Skoro masz jakieś doświadczenie związane z medycyną to pewnie łatwiej będzie ci wyłapać wszelkie babole (których na pewno nie uniknęłam). :)
   Mi nie robi tak bardzo, kiedy weźmiesz się za mój tekst, byleby w tym roku. :P W oczekiwaniu na ocenę na pewno zostaną dopisane rozdziały, ale pewnie nie więcej niż trzy, cztery, bo sama mam ograniczony czas. ;) Więc możesz mi na maila napisać, kiedy weźmiesz się za ocenę, żebym też nic nie grzebała już w tekście. :)
   Pozdrawiam!

   Usuń
  3. Pięknie, bardzo odpowiada mi to rozwiązanie. Sądzę, że powinnam się wyrobić przed końcem roku. ;)
   Wesołych świąt wielkanocnych!

   Usuń
 6. Adres: https://www.wattpad.com/story/208567585-tajemnica
  Tytuł: Tajemnica
  Autor/ka: Anita (Na wattpadzie YoungGwalcicielka)
  E-mail: anitaniemyjska.gry@wp.pl
  Tematyka: Bardzo zmieszana, trochę jest to tematyka wojenna, romans i no oczywiście fantasy i to bardzo specyficzne, więc może być sporo nieporozumień i tym podobne. opowiadanie jest też bardzo nastawione na wzbudzenie czytelnika do refleksji
  Ocenia: Prawdę mówiąc nie wiem więc zdam się na los jeśli ktoś zechce to przygarnąć
  Hasło: -
  Dodatkowe informacje dla oceniającej: Nie chciałam niczego narzucać, jednak chciałam poznać głównie opinię na temat jakości tekstu, czy czasem np. nie mieszam informacji albo czy coś jest niepotrzebne etc. Jednak oczywiście chcę poznać też opinię na temat czy fabuła jest interesująca i czy da się to w ogóle czytać. Opowieść jest w czasie pisania (na chwilę obecną, kiedy to zgłaszam jest prolog, 12 rozdziałów + trzy specjalne)i aktualnie skupiam się na wątku z głównymi bohaterami, żeby bardziej ukazać ich postacie aby potem uniknąć nie logiki. Całą historię po dokładnej rozpisce rozplanowałam na ponad 40 rozdziałów ale jak przykładowo widzę teraz przy pisaniu to wyjdzie wcześniej
  Pozdrawiam wszystkich i naprawdę szanuję za stworzenie takiej społeczności :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pod koniec się pomyliłam przepraszam. Jednak pisanie wieczorem to nie najlepszy pomysł
   *Przykładowo widzę teraz przy pisaniu to wyjdzie więcej*

   Usuń
  2. Hej, przyjmuję Cię do swojej kolejki : ) Mam na wykończeniu ocenę, więc za kilka dni będziesz na drugim miejscu.
   Do przeczytania!

   Usuń
 7. ☑ Adres: https://www.wattpad.com/story/224578558-%C5%9Bmier%C4%87-z-g%C5%82%C4%99bin
  ☑ Tytuł: Śmierć z głębin
  ☑ Autor/ka: Artur Tojza
  ☑ E-mail: spider.vermin@gmail.com
  ☑ Tematyka: monster story, fikcja polityczna, science fiction
  ☑ Ocenia: Ten komu się chce :P
  ☑ Hasło: Chrup chrup
  ☑ Dodatkowe informacje dla oceniającej: Proszę o ocenę w wersji możliwie skróconej :) (o ile się da).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ahoj!
   Twój tekst oceni Elektrownia, a ja jej potowarzyszę. ;)

   Usuń
 8. DZIEŃ DOBRY OTO JA
  ☑ Adres: https://lzy-niewiernego.blogspot.com
  ☑ Tytuł: Łzy Niewiernego
  ☑ Autor/ka: Deneve
  ☑ E-mail: deneve@rozpiszsie.pl
  ☑ Tematyka: Fantastyka
  ☑ Ocenia: Forfeit
  ☑ Hasło: Rivendell
  ☑ Dodatkowe informacje dla oceniającej: Zależy mi głównie na fabule. Jakby Cię męczyło, to nie czytaj na siłę. Jeśli stwierdzisz, że nie masz czasu/chęci, możesz nawet rzucić w cholerę po dwóch rozdziałach, bo to też istotny feedback, jeśli ktoś nie jest w stanie doczytać do końca, nie będę zła. :) <3 Link w sznurkach! Może być też grupówka, jakbyś chciała kogoś w to wkręcić, ale wszystko bez presji. Będę bardzo wdzięczna! <3

  OdpowiedzUsuń
 9. ☑ Adres: https://redemptio-malfoy.blogspot.com/
  ☑ Tytuł: Pokuta Malfoyów
  ☑ Autor/ka: Beatrice
  ☑ E-mail: beatrice.morgenstern@gmail.com
  ☑ Tematyka: fanfiction potterowskie z elementami kryminału (no i może lekkiej parodii całej konwencji ff HP)
  ☑ Ocenia: Forfeit
  ☑ Hasło: Rivendell
  ☑ Dodatkowe informacje dla oceniającej: Widzę na podstronie, że nie oceniasz ff nowego pokolenia, ale choć akcja mojego opka teoretycznie dzieje się w tych czasach, nie skupia się stricte na nowym pokoleniu, tylko na bohaterach OC. No i na Malfoyach. Oczywiście, jeśli kiedyś do nich dotrę... Zaczęłam pisać historię od nowa i bardzo mi zależy na jej skończeniu, dlatego proszę o wytknięcie wszystkich zgrzytów, głupot fabularnych i nielogiczności, zwłaszcza w konstrukcji bohaterów. Rozdziały są wprawdzie sprawdzone po kilka razy, ale mogą zdarzyć się jakieś drobne literówki i dziwne zdania wynikające z miliona poprawek.

  Pozdrawiam,
  Bea

  OdpowiedzUsuń
 10. ☑ Adres:https://www.wattpad.com/story/123118796-dezercja-z-miejsca-zbrodni
  ☑ Tytuł: Dezercja z miejsca zbrodni
  ☑ Autor/ka: A.L. Cream
  ☑ E-mail: get.it.written805@gmail.com
  ☑ Tematyka:kryminał, fantasy, humor
  ☑ Ocenia: Skoiastel
  ☑ Hasło: Maestro z jalapeño i kraftowe bez słomki
  ☑Dodatkowe informacje dla oceniającej: Dokument z tym tekstem w Wordzie ma 68 stron A4, ale pokazuje 194 tys. znaków ze spacjami (możliwe jest, że narobiłam dużo spacji pomiędzy rozdziałami). Jeżeli uznasz, że tekst jest za długi i przerwiesz w danym momencie to i tak proszę o ocenę końcową do momentu czytania. Bardzo chcę poprawić ten tekst, dopracować, dlatego zależy mi na Twojej ocenie. Oceniałaś już mój jeden tekst (My, splugawieni) i bardzo mi się podobała Twoja recenzja, dlatego chcę zgłosić się jeszcze raz, jeśli masz miejsce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam i dobrze pamiętam „Splugawionych”. Cieszę się, że wróciłaś z czymś nowym. ^^
   Biorę!

   Usuń
  2. Super :D Dziękuję :D

   Usuń
 11. ☑ Adres: https://kobura-shizoku.blogspot.com/
  ☑ Tytuł: Kto w gwiazdy zapatrzony, nie dostrzega ziemskich spraw.
  ☑ Autor/ka: Lys andra
  ☑ E-mail: annaya.orange.sky@gmail.com
  ☑ Tematyka: fanfiction Naruto, OC
  ☑ Ocenia: Skoiastel
  ☑ Hasło: Maestro z jalapeño i kraftowe bez słomki
  ☑ Dodatkowe informacje dla oceniającej: To moje pierwsze opowiadanie, które zdecydowałam się opublikować. Chciałabym dowiedzieć się czy historia, którą kreuję jest przyjemna do czytania, jak wypada u mnie prowadzenie nowych bohaterów i oddawanie charakteru tych już istniejących :) Ważna jest przede wszystkim dla mnie ocena budowanej akcji. W moim opowiadaniu występuje dosyć duża liczba bohaterów, a w kolejnych tomach będzie ich jeszcze więcej, dlatego chcę zobaczyć czy czytelnik nie dostaje fizia od nadmiaru postaci i czy w sposób czytelny i klarowny można połapać się kto jest kim :D Staram się dbać o poprawność i odpowiedni zapis treści, jednak zawsze dopuszczam do siebie, że mogą i tak być potrzebne poprawki. Bardzo szanuję Twój styl i doceniam rady, które dajesz początkującym autorom, dlatego byłabym bardzo szczęśliwa, gdybyś zgodziła się ocenić moją pracę :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No pewnie, ale jako że mam trochę tekstów w kolejce, to przewidywany czas oczekiwania na ockę przedłuży się do... hmm... października? Zależy od tego, jak sprawnie mi pójdzie ze zgłoszeniami powyżej.
   Jeśli ci to nie przeszkadza, dopiszę twój tekst do kolejki.

   I bardzo dziękuję za ciepłe słowa. :3 Gdyby nie maseczka w biurze, pewnie wszyscy widzieliby, jak się zarumieniłam. XD

   Usuń
  2. Nie ma problemu, październik mi odpowiada :D

   Usuń
 12. ☑ Adres: http://chatka-czarownicy.blogspot.com/
  ☑ Tytuł: Imp, pomógłbyś!
  ☑ Autor/ka: Lexi
  ☑ E-mail: przegladpopkultury@gmail.com
  ☑ Tematyka: najbliżej chyba do rural fantasy, opowiadanie z założenia lekkie i zabawne
  ☑ Ocenia: Poproszę o ocenę Deneve. W razie czego nie mam nic przeciwko ocenie grupowej.
  ☑ Hasło: Monorożec
  ☑ Dodatkowe informacje dla oceniającej:
  - opowiadanie piszę w ślimaczym tempie, ale go nie porzucam, ani nie zawieszam, więc jak najbardziej zależy mi na ocenie;
  - na blogu znajduje się opowiadanie, które zgłaszam, czyli "Imp, pomógłbyś!", ale w dodatkach widnieją też dwa inne opowiadania ("Wiedźma i smok", czyli pierwszy rozdział innego opowiadania, oraz "Wiedźma i chowaniec", które można potraktować jako zamkniętą całość). Jeśli oceniająca będzie miała ochotę ocenić również te potworki - super, jeśli nie - nic się nie stanie;
  - zupełnie nie zależy mi na ocenie szablonu - jakiś czas temu hosting, z którego korzystałam, został zamknięty i przepadł najcudowniejszy szablon na świecie. W kwestii wyglądu zależy mi głównie na tym, czy wszystko jest czytelne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, dodam jeszcze tylko, że szablon ma swoje humory i czasem psuje formatowanie. W bodajże dwóch rozdziałach czcionka jest większa, ale nic się z tym nie da zrobić (mam ustawiony na sztywno rozmiar w kodzie CSS, próbowałam wyczyścić formatowanie i ustawić je jeszcze raz, ale wszystko na nic).

   Usuń
  2. Biorę, akurat kończę ocenkę poprzednią, to w sam raz będzie ^^ Po opisie brzmi bardzo sympatycznie

   Usuń
  3. Super, dziękuję! :)

   Usuń
 13. Adres: https://www.wattpad.com/story/224545599-anonymous
  Autor: TenTymoteusz
  Email: tymotezeusz@gmail.com
  Tematyka: coś na pograniczu książki akcji i thrillera, lekki język, poważne tematy, trochę humoru. Więcej niżej.
  Ocenia: Proszę o ocenę Szanowną Fenoloftaleinę.
  Hasło: Battlestar Galactica
  Dodatkowe informacje:
  Książka, którą zgłaszam to tylko pierwsza część mojej historii, reszta dopiero się pojawi. Poruszam w nich wątek tego, co z bezbronnym człowiekiem może zrobić ten świat i w kogo go zmienić. Pełny opis w linku na Wattpad.
  Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 14. ☑ Adres: https://drive.google.com/file/d/1WqDJIkwGYlKT8ykKjnC9nG1uxjlhxTnc/view?usp=sharing
  ☑ Tytuł: Nas-to-łątki nie obchodzą...
  ☑ Autor/ka: zsrrknight
  ☑ E-mail: jedenjeden@pisz.to
  ☑ Tematyka: obyczajowe, młodzieżowe, romans, komedia (?)
  ☑ Ocenia: Fenoloftaleina
  ☑ Hasło: Battlestar Galactica
  ☑ Dodatkowe informacje dla oceniającej:
  Tekst jest skończony, więc zależy mi jedynie na ocenie całości, choć chyba zrozumiem jeśli nie dasz rady przebrnąć i skończysz gdzieś wcześniej xd. I to tyle. Chyba. Mam nadzieję, że chociaż trochę ci się spodoba i się nie wynudzisz :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń