WSPÓŁPRACA


Jeżeli chcesz nawiązać z nami współpracę, pozostaw komentarz pod tą notką lub wyślij nam e-maila z adresem portalu i tytułem wiadomości: WSPÓŁPRACA. Odpowiemy na każdą wiadomość. Zastrzegamy sobie prawo do zerwania współpracy, jeśli strona od dłuższego czasu jest nieaktywna lub oficjalnie zakończyła swoją działalność. 
Banner dostępny [TUTAJ].

 wspolnymisilamifuzja@gmail.com  

  

POLECAMYUwaga! Informujemy, że współpraca zostaje zerwana, a odnośnik usunięty, jeśli strona od dłuższego czasu jest nieaktywna (za wartość graniczną przyjmujemy rok bez publikacji), ma ograniczony dostęp lub zadeklaruje zakończenie działalności.
5 komentarzy:

 1. Cześć, Sov!
  Przedyskutowałam z dziewczynami temat tej współpracy i... jesteśmy zmuszone odmówić.
  Przede wszystkim fundamentalnie nie zgadzamy się z zasadami, jakimi kierujesz się w prowadzeniu swojej nowej strony. Nie popieramy żadnego zastrzegania sobie prawa do pomysłu tworzenia wyzwań pisarskich, wymogu umieszczania dopisku pod autorską publikacją (mówiącego, że tekst opublikowany na prywatnej stronie autora został stworzony na potrzeby wyzwań), a już szczególnie razi nas przyjęty przez Ciebie system wyłaniania zwycięzcy.
  Mimo wszystko trzymamy kciuki za rozwój obu stron, na pewno znajdą one grono zaangażowanych odbiorców.
  Pozdrawiam
  Ayame
  w imieniu zespołu ocenialni literackiej
  Wspólnymi Siłami

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć,

  czy w ramach współpracy można prosić o wstawienie gdzieś banera lub informacji o konkursie u nas? Z góry bardzo dziękujemy.
  Podaję link do banera: https://www.szybkiplik.pl/download/88bca502e0d65c3da9989f3f3075730a.jpg

  Pozdrawiam,
  Saphira
  Magiczny Zbiór

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć!
   Wybacz, że odpisuję tak późno, ale jak zwykle nim usiadłam do komputera i zapoznałam się jak należy z czymś więcej niż samym adresem buttonu (na przyszłość proponuję hiperłącza kodowane, wiele ułatwiają), minęły całe wieki, a bardzo nie lubię odpisywać na kolanie.

   Ad rem. Mimo początkowego entuzjazmu (w końcu coś się dzieje na blogosferze!) nie zareklamujemy tego wydarzenia. Zupełnie nie zgadzamy się z jego założeniami i... spodziewałyśmy się czegoś więcej.

   Pozwól, że rozwinę myśl.
   Pierwszy punkt regulaminu konkursu:
   Zadanie polega na napisaniu krótkiego opowiadania. Forma dowolna: scena, opis, dialog, cokolwiek przyjdzie Ci do głowy.
   Tak, opowiadanie składa się zwykle ze scen. W scenach mamy opisy i/lub dialogi. Same dialogi natomiast sceny nie tworzą i sam dialog na opowiadanie się nie nada.

   Dalej.
   Tekst musi być w pełni autorski, w języku polski i nigdzie wcześniej niepublikowany.
   Jesteście blogiem, nie wydawnictwem. Nie proponujecie zapłaty za prawa do dystrybucji tekstu, właściwie nie macie do niego żadnych praw. W związku z tym zastrzeżenie, że tekst nie może być nigdzie publikowany jest nie tylko absurdalny, ale też nie jest w porządku wobec jego autora.

   Wyklucza to więc fanfiction.
   Ale Wy reklamujecie fanfiction. Dlaczego więc na starcie wykluczacie część autorów, których twórczość promujecie? Na żadnym etapie realizacji nie zaświtało Wam, że to zwyczajnie nie fair?

   Wymogi: font Times New Roman 12, interlinia 1.5, max. 2 strony A4
   Jestem ciekawa, na ile rozwinięte opowiadanie (nawet krótkie) załapie się na te drakońskie dwie strony A4 przy interlinii 1.5. Trochę mało jak na te sceny (w liczbie mnogiej).

   Prace będą oceniane pod kątem estetyki, stylu, zgodności z tematem, poprawności i treści.
   Przez kogo? Przez administrację? Tę, która nie precyzuje, czym jest scena, stawia nierealne żądania i robi błędy we własnym poście, zastrzegając w nim jednocześnie, że Pamiętaj, że za poprawność formatowania i samego tekstu odpowiadasz Ty!
   No jakby nie do końca. Za formatowanie odpowiada osoba, która tekst... formatuje. Na blogu. Waszym.

   Przykro mi, ale naprawdę nie puścimy reklamy czegoś tak niedopracowanego. Szanujemy bowiem naszych odbiorców i nie podpiszemy się pod promocją wydarzenia niezgodnego z działalnością katalogową oraz blogowych konkursów literackich, a także naszymi przekonaniami.

   Pozdrawiam
   Ayame
   w imieniu zespołu ocenialni literackiej
   Wspólnymi Siłami

   Usuń
  2. Rozumiem, jednak nie oczekiwałyśmy oceny z Waszej strony odnośnie naszej akcji. Będziemy musiały także zerwać z Wami współpracę, bo liczyłyśmy na drobną przysługę w ramach współpracy. Dla nas nie opiera się ona tylko na wymianie buttonów. Uważam, że nie prosiłyśmy o zbyt wiele.

   Pozdrawiam,
   Saphira
   Magiczny Zbiór

   Usuń
  3. Odpowiedź nie jest oceną, a uzasadnieniem odmowy promowania wydarzenia, które jest niedopracowane i ograniczające możliwość udziału względem solidnej części Waszej i naszej społeczności odbiorców. Przysługa przysługą, do takowej zawsze jesteśmy chętne, o ile w jej ramach mieści się promowanie wartościowego wydarzenia, którym – przykro to mówić – w naszej opinii ten konkurs nie jest.
   Jeśli jednak wolicie tak niedojrzale unieść się dumą i zerwać współpracę, zamiast wyciągnąć wnioski i na przyszłość dłużej pochylić się nad organizowaniem akcji, to oczywiście macie do tego pełne prawo. Przykro mi, że jeden z nielicznych aktywnych katalogów (jeśli nie wręcz ostatni katalogowy bastion) w ten sposób zawiódł na więcej niż jednym polu.
   Również pozdrawiam i zgodnie z wolą aktualizuję zakładkę.

   Usuń