REGULAMIN


Do oceny możesz zgłosić materiał literacki publikowany w sieci
bądź przesłany nam na priv, e-mailem

✉ wspolnymisilamifuzja@gmail.com ✉


Każda z nas ma własne kryteria oceny – przed zgłoszeniem zapoznaj się z PODSTRONAMI.
Umieść na swojej stronie link do WS lub button, chyba że wysyłasz tekst na priv.
Przy przenoszeniu materiału między kolejkami uwzględniamy datę zgłoszenia.
Poinformuj nas wcześniej o planowanych zmianach – szablon, adres, treść itp.
[nie dotyczy publikacji kolejnych rozdziałów].
Mamy nieograniczony czas na wystawienie opinii.
Po publikacji czekamy na Twój komentarz pod oceną.
Na wszelkie pytania chętnie odpowiadamy TUTAJ.
Po rezygnacji z oceny nie możesz powrócić do kolejki bez ponownego zgłoszenia.
Zgłaszając się, wyrażasz zgodę na kopiowanie i cytowanie treści oraz linkowanie adresu.
[Włącz opcję kopiowania treści na czas oceniania lub wyślij nam tekst prywatnie].


Bardzo prosimy, aby nie pozostawiać nam zgłoszeń pozbawionych punktu o wyborze oceniającej. Każda z nas jest inna, przygarnia do kolejki różne treści, gustuje w różnych gatunkach, dlatego będzie nam miło, gdy poświęcisz nam trochę czasu i samodzielnie dokonasz wyboru. Jeśli nie potrafisz wybrać między kilkoma oceniającymi, wskaż te, między którymi się wahasz, ale postaraj się nie zostawiać tego pola pustego.

Nie wyznaczamy minimalnej liczby postów/rozdziałów dla autorów – każda z nas podchodzi do tej kwestii indywidualnie, więc zapoznaj się z podstronami. Ważne, by tekstu było tyle, aby dało się z niego wnioskować i napisać o nim coś więcej.

Po przyjęciu zgłoszenia dalsze informacje na temat oceny zawsze pozostawiamy w skrzynce mailowej. Prosimy, sprawdzaj regularnie pocztę.
Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości – poinformujemy Cię o tym, a jeśli nie odpowiesz na wiadomość – wystawimy odmowę. Ekipa WS rości sobie jednak prawo do wystawienia odmowy również bez podania konkretnej przyczyny. Dodatkowo ocenialnia pełni funkcję wolontariatu, więc nie popędzaj nas – wbrew pozorom mamy przecież życie poza internetem.

Rościmy sobie również prawo do przerwania oceny nadesłanego materiału w dowolnym momencie – gdy uznałyśmy, że wyczerpałyśmy temat. [Dotyczy głównie prac długich oraz słabych]

UWAGA!
Nie potrzebujemy Twoich danych osobowych, poza adresem e-mail i adresem strony, na której publikujesz tekst (chyba że wysyłasz go na priv). Choć, zgodnie z RODO, stajemy się posiadaczami tych danych, nie rościmy sobie z tego tytułu żadnych praw ani nie wykorzystujemy twoich danych w kwestii marketingowej. 

Strona Wspólnymi Siłami wykorzystuje za to pliki cookies.
___________________

DO OCENIAJĄCYCH

Jeżeli nie radzisz sobie z regularnymi publikacjami, Twórz grupówki i ustal minimalny limit w kolejce. Nikt nie wymaga cudów, ale jedna ocena na pół roku (i to w przypadku naprawdę wymagającej produkcji) to absolutne minimum. Za jedną na kwartał wszyscy będą bardzo wdzięczni.
Brak aktywności na grupie przez kwartał skutkuje opuszczeniem naszego wesołego grona.
Możesz śmiało zgłosić swój materiał innym członkom zespołu, musisz jednak przestrzegać regulaminu i wypełnić poprawnie zgłoszenie. Wierzymy w nasz obiektywizm.