PODSUMOWANIE KWARTALNE 1/4 2019

Cześć!
Nowy rok nie jest już taki nowy, dlatego to dobry moment, by sprawdzić, jak idzie nam realizacja tegorocznych postanowień.

Ocen opublikowanych: 13
Odmów i rezygnacji: 0
Nowych zgłoszeń: 7
Tekstów do encyklopedii: 2

Jak widać, od ostatniego podsumowania opublikowałyśmy aż trzynaście ocen. Wśród nich znalazł się jeden tekst z oceną bardzo dobrą, dwa z oceną dobrą, trzy – z przeciętną, cztery ze słabą, tylko jeden fatalny i dwa bez noty końcowej. Trzynastka tym razem jest wyjątkowo szczęśliwą liczbą. To całkiem niezły wynik, biorąc pod uwagę, że w poprzednim kwartale ocen było raptem sześć. 

Najlepszą notą w tym kwartale poszczycić się może Derithela, autorka Przypadkowych opowieści. Ocenę jej twórczości autorstwa Skoiastel przeczytacie tutaj: [KLIK]. Gratulujemy! 
Z kolei naszym osiągnięciem niewątpliwie jest wystawienie oceny ostatniemu blogowi zgłoszonemu w roku 2017. Dafne jak obiecała, tak zrobiła i już od czterech dni na naszej stronie możecie przeczytać ocenę jej autorstwa. Od teraz lecimy ze zgłoszeniami z 2018 oraz 2019 roku. 

To jednak nie koniec! Warto wspomnieć, że w przerwach od publikacji pojawiły się dwa artykuły od Skoiastel, czyli:

Obecnie w kolejkach znajduje się dziesięć blogów (i nie tylko) oczekujących na ocenę. Wolne miejsca nadal mają: Dafne, Elektrownia, Fenoloftaleina i Skoiastel. Ponadto stale otwarta jest kolejka ocen grupowych, w której aktualnie mamy cztery prace oczekujące. 

Cele na ten rok mają się więc następująco:
→ Ayame: 2/5 (licząc od początku roku)
→ Skoiastel: 0/24 (licząc od urodzin ocenialni)

Przypominamy, że można głosować w specjalnie stworzonej ankiecie ewaluacyjnej: [KLIK]. Jeśli więc nasza praca do czegoś Wam się przydała, nie zapomnijcie odpowiedzieć na kilka pytań. Gwarantujemy, że nie zajmie Wam to więcej niż kilka minut.Tymczasem z okazji świąt wielkanocnych życzymy Wam wszystkiego dobrego, zasłużonego wypoczynku, wspaniałej pogody na najbliższe dni oraz, oczywiście, miejsca w żołądku na jeszcze jeden kawałek serniczka (lub mazurka)! Ładujcie baterie i wracajcie do nas po świętach po kolejne oceny.

Ekipa WS

1 komentarz:

  1. Nareszcie nie muszę się wstydzić przez blogaska z 2017 w kolejce ;_; Trzymam kciuki za nas wszystkie <3

    OdpowiedzUsuń