ODMOWY I PODSUMOWANIE – SIERPIEŃ 2015

W lipcu wydarzyło się wiele, w sierpniu jeszcze więcej, a wrzesień już teraz obfituje w wielkie zmiany, ale może wszystko po kolei. Zaczniemy od kwestii standardowych, czyli...
W sierpniu ukazały się 3 odmowy oraz 1 rezygnacja. Wystawiłyśmy 11 ocen (w tym jedna napisana przez dwie oceniające).
 

Po jednej ocenie wystawiły: Bohaterka Realna, Dafne, Dhaumaire, Elektrownia, Forfeit, Jealithe, Lena, maxiemilienne, MyJoy i Niah. Skoiastel opublikowała dwie oceny.

Lena przechodzi na urlop na czas nieokreślony. A z powodu braku jakiegokolwiek kontaktu, niestety byliśmy zmuszeni pożegnać Aithnee.
Jeżeli chodzi o stażystki: MyJoy oraz Dhaumaire pomyślnie przeszły staż i znalazły się w gronie oceniających WS, czego im gratulujemy i mamy szczerą nadzieję, że współpraca z wami, dziewczyny, będzie owocna! Natomiast staż Alisese zakończył się niepowodzeniem z powodu nieotrzymania oceny kontrolnej. Nadal czekamy na prace Krokusa i Isabelle. Wiemy, iż dziewczyny tworzą swoje oceny i jednogłośnie przedłużyłyśmy ostateczny termin ich stażu do 10.09.2015r.
Mamy nadzieję, że podoba wam się nowy szablon bloga stworzony przez Arfendes. Na blogu, wraz z nową szatą graficzną, pojawiły się zupełnie nowe zakładki:

KSIĘGA ZGŁOSZEŃ
Z dniem dzisiejszym zaczynamy przyjmować Wasze zgłoszenia. Jednak, aby uniknąć sytuacji, w której wszystkie kolejki nagle zostaną zablokowane przez natłok zgłoszeń, wprowadziliśmy tzw. limity. Każda oceniająca dostosowała swój limit do częstotliwości publikowania ocen, limit jest więc maksymalną ilością blogów, które mogą znaleźć się w kolejce oceniającej. Po przekroczeniu wybranej przez oceniającą liczby, kolejka zostaje automatycznie zablokowana. Każda oceniająca podała swój limit w POCZEKALNI oraz na swojej podstronie. Zgłaszając się, prosimy o zwrócenie uwagi, czy w kolejce wybranej oceniającej jest jeszcze miejsce na kolejny blog. Jeśli nie, należy poczekać, aż oceniająca opublikuje ocenę, a miejsce się zwolni. Zgłoszenia do oceniających, mimo osiągniętego limitu w kolejce, będą ignorowane i usuwane. Po każdej opublikowanej ocenie zwalnia się tylko jedno miejsce, które można zająć, wypełniając poprawnie zgłoszenie i składając je tylko i wyłącznie w KSIĘDZE ZGŁOSZEŃ. W przypadku zgłoszenia się kilku osób na jedno wolne miejsce, liczy się tylko to pierwsze wypełnione poprawnie. Limit dla Wolnej Kolejki wynosi 20 blogów.

WSPÓŁPRACA
Wyrażamy zgodę na udostępnianie odnośników do wybranych przez nas stron oraz blogów. Warunkiem współpracy jest oczywiście umieszczenie na swoim portalu naszego odnośnika, nie podejmujemy jednak współpracy ze wszystkimi blogami. Więcej informacji w zakładce.

OCENIONE
Spis wszystkich ocenionych blogów. Przy tym informujemy, że na WS zostało wprowadzone nowe nazewnictwo ocen:
6 – WYBITNY
5 – BARDZO DOBRY
4 – DOBRY
3 – PRZECIĘTNY
2 – SŁABY
1 – FATALNY

ENCYKLOPEDIA
Wkrótce na blogu pojawią się artykuły, które pomogą bloggerom w przyswojeniu kłopotliwych zasad językowych, a oceniającym ułatwią pracę.

REKRUTACJA
Zasady pozostały niezmienne, jednak informacje o sposobie dołączenia do naszej załogi przeniesiono do wygodniejszej podstrony.

WSPOMINKI
Jest to podstrona, w której honorujemy najciekawsze fragmenty ocen i wspomnienia z naszej pracy.

Pozostałe zakładki zostały odświeżone. W POCZEKALNI pojawiły się wyżej wspomniane limity oraz nowa legenda. W REGULAMINIE – wpis o ocenianiu blogów zawieszonych tudzież zakończonych. Niektóre oceniające przestały oceniać tego typu blogi. W zakładce O NAS ukazał się spis oceniających, które nas opuściły, a także kalendarium WS.
Dodatkowo zbędne komentarze z podstron na ocenialni i podstron oceniających zostały usunięte. Wyczyściłyśmy wszystko, aby zaczynać od zera. Dziękujemy wszystkim, że jesteście z nami. Już teraz zapraszamy do Księgi Zgłoszeń, oczekując na Wasze zgłoszenia :) mamy nadzieję, że strona, w którą poszliśmy, przypadnie Wam do gustu. .: ODMOWY :.

OCENIAJĄCA: AITHNNE
Brak odnośnika do WS na blogu i odpowiedzi na pozostawione komentarze.

25.  http://prawdziwe-wydarzenia-z-zycia.blogspot.com/
OCENIAJĄCA: AITHNNE
Brak odnośnika do WS na blogu i odpowiedzi na pozostawione komentarze.

26. http://serenity-gaara.blogspot.com/
OCENIAJĄCA: Elektrownia
Blog porzucony.


.: REZYGNACJE :.

Autorka: Sparks Fly
08. Adres: http://iskra-duszy.blogspot.com/
Oceniająca: Forfeit

*numeracja kontynuowana zgodnie z: ODMOWY I PODSUMOWANIE – LIPIEC 2015

0 Comments:

Prześlij komentarz