PODSUMOWANIE KWARTALNE 1/4Mamy wrażenie, że rok 2020 dopiero do nas zawitał, tymczasem minął już cały kwartał! Wprawdzie przypuszczamy, że nie do końca tak sobie wyobrażaliście wyzwania nowego roku, ale liczymy, że się nie poddajecie i twórczo wykorzystacie nadprogramowy czas.
W ramach relaksu zapraszamy na krótki wpis podsumowujący, co działo się z nami w ostatnich miesiącach.

Przez ostatni kwartał wystawiłyśmy czternaście ocen:
osiem ocen bez noty końcowej;
jedną ocenę dobrą;
dwie oceny przeciętne;
trzy oceny słabe.

To aż o sześć ocen więcej od wyniku z ostatniego kwartału! Przy czym tym razem nie wystawiłyśmy ani jednej noty fatalnej, decydując się na publikowanie bez noty końcowej. Postęp? Sami oceńcie.

Na tę chwilę najlepiej oceniony tekst należy do pkropka za opowiadanie Ostatni na ziemi. Ocenę autorstwa Fenoloftaleiny przeczytać można pod tym adresem: [KLIK]. Ktoś aspiruje do wyższej noty? Zapraszamy do zgłoszeń!

Na tym jednak nie poprzestajemy! Bez wątpienia do osiągnięć ostatniego kwartału dorzucić możemy:
artykuł LAZY WRITING cz.2 – kwestie fabuły od Skoiastel;
powstanie pomocniczego wpisu INFOGRAFIKI – SŁOWNICZEK;
podsumowujący wpis urodzinowy dotyczący PIĄTYCH URODZIN WS;
wykupienie własnej domeny;
zmianę szaty graficznej.

Przy okazji przypominamy, że wciąż możecie głosować w ankiecie ewaluacyjnej. Naszą pracę macie możliwość ocenić za pomocą tego formularza: [KLIK].


Co poza tym?

Skoia nadal zmaga się ze swoim ocenkowym wyzwaniem – publikowania co najmniej jednej oceny w miesiącu.
 ☛ Ayame od stycznia oceniła trzy z siedmiu zaplanowanych na ten rok tekstów. Stworzyła również wpis pomocniczy dla autorów przygotowujących się do zgłoszenia swojej twórczości. Zapoznać się z nim możecie pod tym adresem: [KLIK].
Utrzymujemy postanowienie uzupełniania etykiet o notę końcową dopiero po zniknięciu oceny ze strony głównej. Więcej o tym przeczytacie w poprzednim podsumowaniu: [KLIK].

I właściwie to by było chyba na tyle. Mamy nadzieję, że trzymacie za nas kciuki i jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, wkrótce zgłosicie się z własną twórczością. Osiem miejsc w kolejkach czeka na Was u pięciu oceniających!

0 Comments:

Prześlij komentarz