PODSUMOWANIE KWARTALNE 2/4 2019


Dzień dobry!
Zielona wiosna minęła, a słoneczne lato rozgościło się na dobre – to dobry moment, by podsumować naszą pracę z ostatnich trzech miesięcy. Na początek przyjrzyjmy się statystyce. 

Ocen opublikowanych: 5
Odmów i rezygnacji: 2
Nowych zgłoszeń: 7
Tekstów do encyklopedii: 1

Wśród opowiadań ocenionych w ostatnim kwartale, jedno otrzymało ocenę przeciętną, jedno fatalną, zaś trzy z ocenionych prac – brak noty. Pracowały nad nimi przede wszystkim Skoiastel (z czterema ocenami na swoim koncie przodownika pracy, w tym jedną grupową), Forfeit (z jedną oceną grupową) oraz Ayame (z jedną oceną indywidualną).

W porównaniu z ostatnim kwartałem wystawionych ocen jest zdecydowanie mniej (aż o osiem). Wpłynęło na to kilka czynników, ale nie poddajemy się i już opracowujemy następne pozycje z naszych kolejek. Jeszcze w tym miesiącu zobaczycie co najmniej dwa nowe wpisy, więc postarajcie się niczego nie przegapić. Zwłaszcza że w ciągu minionego kwartału przybyło nam siedem nowych zgłoszeń! Zacieramy łapki, ale nie ukrywamy, że czekamy na więcej, bo pełne kolejki motywują nas do intensywniejszej pracy. 

Chcielibyśmy również, abyście częściej decydowali się na wybór konkretnej oceniającej, która miałaby zaopiekować się Waszą twórczością. Każda z nas ocenia nieco inaczej i ma inne podejście, co przekłada się na odzew, jaki od nas otrzymujecie, a w konsekwencji – Waszą satysfakcję z naszej pracy. 

Żebyście nie mieli szans się z nami nudzić, wraz z końcem maja na stronie głównej Wspólnymi Siłami zawisł kolejny artykuł uzupełniający naszą encyklopedię: Jak nie pisać YA (ani żadnego innego gatunku): [KLIK]. Jensenowi Acklesowi w miniaturce absolutnie nie można odmówić, więc jeśli ktoś jeszcze nie załapał się na ten tekst Skoiastel, niech szybciutko to nadrobi, bo z pewnością należy on do lektur obowiązkowych. 

A może jest coś, o czym chcielibyście u nas przeczytać? Jeśli znajdzie się taki temat, śmiało możecie nam o tym napisać – inspiracje zawsze są mile widziane. 

Na koniec przypominamy, że wciąż można oceniać naszą pracę w ankiecie ewaluacyjnej. O, tutaj: [KLIK]!0 Comments:

Prześlij komentarz