PODSUMOWANIE KWARTALNE 3/4

Cześć!

Oto przyszedł czas na kilka przypominajek i garść ogłoszeń z naszej strony.


Od lipca udało nam się ocenić aż 12 tekstów (ponad połowę więcej niż w kwartale drugim):

6 ocen bez noty końcowej;
1 ocena tekstu bardzo dobrego autorstwa Xalex;
3 oceny tekstów dobrych;
1 ocena tekstu słabego;
1 ocena tekstu fatalnego.

Obecnie to właśnie Xalex wygrywa w naszym konkursie urodzinowym na najlepszy tekst. Link do jej nowo otwartego bloga znajduje się tu: Pieśń walczących
Zachęcamy do lektury!

Tutaj pragniemy również wrócić się myślami do lipca 2016, kiedy to Nazareth zgłosił nam do oceny swój zbiór miniatur, za który otrzymał ocenę dobrą. Jedna z owych miniatur o mężnych wojach Braciach Wilkach – Częborze i Czciborze – doczekała się kontynuacji, która całkiem niedawno, we wrześniu, ukazała się w antologii Słowiański Horror [klik]. Jej tematem przewodnim jest słowiańska groza, a opowiadanie Pieniacz autorstwa właśnie Nazaretha – po przeczytaniu całości – według nas okazuje się jedną z najlepszych pozycji w całym spisie.
Tu i teraz, z całego serca składamy Ci, Jacku, wielkie gratulacje i podziękowania za Braci Wilków.
Sława!
 
[Ilustracja autorstwa Carolyne Tillery]

A co jeszcze nowego u nas?


Uzgodniłyśmy, że od tej pory wszystkie blogi, których nie ocenimy w całości, nie otrzymają noty końcowej. Do regulaminu została również dopisana uwaga o tym, że rościmy sobie prawo do przerwania lektury w dowolnym momencie (najczęściej gdy uznamy, że wyczerpałyśmy temat). Nie znaczy to jednak, że wszystkie teksty będziemy oceniać na wyrywki – kwestia dotyczy w głównej mierze prac bardzo długich lub słabych.
Wciąż w kolejce zalegają nam teksty, które zostały zgłoszone jeszcze w 2018 roku. Zależy nam, by oceny tych prac pojawiły się jeszcze w tym roku. Wszystkie już są rozpoczęte i działamy nad nimi wspólnie. Jedna z nich – Another Pokemon Adventures – jest już na wykończeniu.
 Do ekipy dołączyła Hachi. Niedługo na WS pojawi się jej podstrona oraz pierwsza, grupowa ocena.
Sigyn zmienia nick na Deneve. Jej nowa podstrona jest w przygotowaniu.
Skoiastel kontynuuje zmagania ze swoim wyzwaniem (co najmniej jedna ocena w miesiącu), nie porzuciwszy żadnego terminu aż od 45 miesięcy. Do tego w ramach wyzwania urodzinowego (24 oceny) opublikowała dopiero 12 ocen. Obecnie pracuje nad pięcioma następnymi, jednak brakuje jej 7 zgłoszeń, by wyzwanie zostało zaliczone.
[Tak, to jest sugestia, by zostawić u nas swoje zgłoszenie].

I właściwie to by było na tyle. Trzymajcie za nas kciuki w ostatnim kwartale tego roku. 

8 komentarzy:

 1. Ooo! Jak mi miło, że mnie tu jeszcze pamiętają :) Dziękuję wam bardzo i zapewniam, że ani ja ani Bracia Wilcy nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. OBY.KCIUKI TRZYMAM ZA DALSZY ROZWÓJ.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby tak dalej, dziewczyny! :D Życzę samych sukcesów. :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłosiłabym się do Ciebie, Sko, z Łezkami, ale jest kilka trudności.
  1. CO BY TO BYŁO, JAKBYM DOSTAŁA POZYTYWNĄ OCENĘ, OCEANOSFERA BY EKSPLODOWAŁA. Wiadomo, kolesiostwo.
  2. Nie no, szanujmy się, drugi rozdział dopiero za pół roku, kto ma tyle życia. xD Musiałabym chyba napisać 10 rozdziałów w ciągu jednego dnia, żebyś mogła zdążyć ze swoim wyzwaniem. xDDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja widzę inną trudność – zbetowałam ci pierwszy rozdział. xD To dopiero byłoby kolesiostwo!
   Naskrob najpierw z pięć-sześć notek, to pogadamy. Może Ayame i For byłyby chętne? Albo coś grupowego...?

   Usuń
  2. Ej, ale wiesz, że ten rozdział się ostatecznie rozrósł do 21 stron? xD Drugi pewnie będzie miał też coś koło tego! U mnie w zasadzie 2 rozdziały to już 4 notki, więc no.
   I chciałabym szczerą ocenkę, ale to kiedyś i totalnie poza Waszymi obowiązkami, żeby przede mną były opka, które bardziej na to zasługują, ja mogę poczekać. No i może być bez noty końcowej, żeby nie było, że kółeczko wzajemnej adoracji. :V

   Usuń