PODSUMOWANIE KWARTALNE 2/4 2018

.: ODMOWA :.
Oceniające: Hiroki, potem Elektrownia i Skoiastel
Wstępnie blog oceniać miała Hiroki, jednak potem zapytano autorów o możliwość napisania grupówki. Nie otrzymałyśmy odpowiedzi.

Wszystkie posty z ostatnich miesięcy oznaczone były etykietami #przeciętny. Opublikowałyśmy 6 ocen, z czego jedna była pracą grupową.

Skoia realizuje wyzwanie: 20 ocen (solo+grupówki) do następnych urodzin WS w marcu. Opublikowała 4, a kolejne już trafiły do bety.
Trochę wstyd, że cały czas nie potrafimy sobie poradzić z blogami zgłoszonymi w 2017 roku, ale wierzcie nam, że walczymy o to – oceny cały czas się tworzą. Niektóre z waszych prac to kolosy, a zależy nam, aby każdy, kto się zgłosił, dostał najbardziej rzetelną pracę, na jaką nas stać.

Co jeszcze u nas?

Do ekipy dołączyła Sigyn, zmieniłyśmy kolorki szablonu, są też pomysły na kolejne artykuły. Sesja, praca i takie tam z życia wzięte elementy trochę nas wycofały, ale nadal zamierzamy podziałać w temacie ocenkowni. Liczymy, że wakacje nas trochę rozruszają.


UPDATE [10.07]: REZYGNACJA
24. Adres: » Mrok Weiry
Autorka: Szamanka
Oceniała: Dhaumaire

4 komentarze:

 1. Moj blog tez jest z 2017, ale lepiej poczekac i dostac porzadny opieprz z wytknieciem kazdego bledu, niz ocenke robiona na szybkiego i byle jak. Poza tym nie zawsze przeciez ma sie czas i checi na mordowanie sie z tekstem. Nikt tez za to nie placi, wiec...
  Mi kolorki szablonu sie podobaja. Sa sliczne. ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że jesteś z nami tak długo! :)

   Mam nadzieję, że Dafni mnie nie zje, jeśli zdradzę, że ocena Dragon Story jest już na wykończeniu, prawie cała również po becie; zostało do złożenia tylko podsumowanie. Gdy Dafne wróci do życia po sesji i chwilę odetchnie, to od razu ją kończymy. :)

   Usuń
  2. Uwielbiam Cie za zdradzenie tej tajemnicy! :D Teraz bede czekac na zawal serca, gdy zobacze nowy post z adresem mojego bloga, bo wiem, ze bedzie ostro, az bede szczeke z podlogi zbierac. I resztki godnosci xD

   Usuń
  3. Głowa do góry, Mari Kim, nawet jeśli czasem nieco sobie śmieszkujemy z niektórych błędów, wszystko piszemy i sprawdzamy po to, by autorzy wiedzieli, co mają poprawić i jak ich tekst można odebrać :).
   Na pewno rady się przydadzą – jeśli nie do ocenianego bloga, to do kolejnego ;).
   Trzymam kciuki!
   Ayame

   Usuń