Powitanie

Witamy serdecznie!
26 lutego br. powstała Fuzja Ocenialni pod hasłem Wspólnymi Siłami, którą niniejszym uważamy za otwartą. Projekt polega na połączeniu sił przez załogi ocenialni Shiibuya, Niebieskim Piórem, Oceny Opowiadań i Ostrze Krytyki i publikowaniu ocen na wspólnym blogu, na nowych zasadach. Każda z nas ma własną kolejkę, funkcjonuje także wolna kolejka. Szczegółowe kryteria ocen są odrębne dla każdej oceniającej: znajdziecie je na właściwych podstronach. Wspólna procentowa skala ocen znajduje się w zakładce Regulamin. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.
W najbliższym czasie ocenom poddawane będą blogi już znajdujące się w naszych kolejkach, aktualnie nie przyjmujemy nowych zgłoszeń. O wszystkich nadchodzących zmianach zostaniecie poinformowani.
Raz jeszcze witamy serdecznie i zapraszamy do obserwowania, jak rozwija się Fuzja!

3 komentarze:

 1. Czy to znaczy, że te wszystkie wymienione ocenialnie zostaną teraz zawieszone? Czy też że odeszły z nich tylko pojedyncze osoby? Nie wiem, co zrobić ze spisem na Morzosferze :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, nie publikujemy już na ocenialniach.

   Usuń
 2. Ok. Dajcie znać, jeśli będziecie chciały wrzucić jakieś ogłoszenie, a po pięciu notkach jeśli będziecie chciały, żeby dodać was do listy :)

  OdpowiedzUsuń