WITAMY W NOWYM ROKU!..., CZYLI PODSUMOWANIE KWARTALNE 2018 4/4

Ocen opublikowanych: 6 (w tym 2 oceny grupowe)
Odmów i rezygnacji: 0

Od ostatniego podsumowania pojawiło się sześć ocen. Gdyby porównać to z poprzednim kwartałem, gdy opublikowałyśmy ich aż jedenaście, nie byłby to wynik szczególnie zachwycający. Jak jednak sami na pewno odczuliście, ostatnie tygodnie były dla wszystkich bardzo intensywne. Warto też zwrócić uwagę na to, że niektóre teksty w naszych kolejkach liczą nawet po 300 stron przy standardowym foncie! Właśnie dlatego na niektóre nasze prace będziecie musieli jeszcze troszkę poczekać. W ostatnim kwartale na naszej stronie głównej pojawiły się trzy oceny bez wystawionej noty końcowej, dwie słabe i jedna dobra, co uważamy za całkiem obiecujący wynik. W konkursie urodzinowym wciąż prowadzi Niah i jej Bezruch [ocena], na którym – ku naszemu przygnębieniu – od oceny strasznie cicho.

Skoia realizuje swoje postanowienie, by do urodzin WS (przypominamy, że będą one miały miejsce 21.03.2019) opublikować dwadzieścia ocen. Zostało siedem w trzy miesiące – szansa wciąż istnieje. Tym bardziej że kilka kolejnych prac Skoia już zaczęła, w tym niektóre kończy, a część kolejki wciąż przed nią (i jak na razie brakuje jej jednego zgłoszonego tytułu, także serdecznie zaprasza, ale już może nie kolosa...?).

Co jeszcze u nas? Na wykończeniu ocenkę ma też Lena, a w pracy pomagają jej pozostałe oceniające. Po publikacji planuje zablokować swoją kolejkę. Jak niektórzy mogli również zauważyć, solidnie zabrałyśmy się także za nawiązywanie współpracy z innymi portalami, nad czym pieczę przejęła niezastąpiona Ayame. Dziękujemy wszystkim, którzy rozsyłają w świat info o tym, że jesteśmy i nadal działamy na rzecz zgłaszających się autorów.

Dziękujemy również właśnie Wam, drodzy autorzy, bo to Wy nadajecie sens naszej działalności. Dziękujemy odwiedzającym, obserwującym, komentującym i wszystkim zaprzyjaźnionym nam duszyczkom! Życzymy zdrowia i wielu radości w nowym roku, a przede wszystkim weny, weny i jeszcze raz czasu na spełnianie się w sieci! 


Do poczytania!

0 Comments:

Prześlij komentarz