PODSUMOWANIE KWARTALNE 3/4 2018

W trzecim kwartale miesiąca wystawiłyśmy aż 11 ocen (w tym 3 grupowe). Jeden tekst uzyskał notę fatalny, trzy – słaby, cztery przeciętny, dwa dobry i jeden bardzo dobry, z małym minusem. Aktualnie w konkursie urodzinowym główną nagrodę wygrywa więc Niah i jej Bezruch, jednak konkurs trwa aż do marca, więc jeszcze wszystko może się zdarzyć. 
Miesiąc temu z oceniania zrezygnowały Dhaumaire, Hiroki i NieFikcyjna. Chociaż ich podstrony są wyłączone i nie można już do nich zgłaszać swoich prac, być może kiedyś jeszcze zobaczycie je w jakiejś grupówce, będziecie mogli przeczytać ich artykuł czy tak po prostu spotkać je na szałcie. Bardzo dziękujemy wam, dziewczyny, za współpracę! Było naprawdę fantastycznie!
Co jeszcze?
Skoia nadal realizuje swoje wyzwanie: 20 ocen (solo+grupówki) do następnych urodzin WS w marcu. Opublikowała dopiero 8 prac, dlatego po wakacjach planuje mocno się sprężyć – zostało jej pół roku, a ona nie ma nawet połowy materiału. Trzymajmy jednak za nią kciuki, bo a nóż-widelec...
Dodatkowo Ayame przygotowała dla was ankietę dotyczącą naszej działalności, którą możecie wypełnić tutaj: [KLIK]. Za wszystkie głosy już teraz bardzo dziękujemy. Jak widać, mamy też nowego shoutboxa – stary się raz a porządnie skrzaczył i niestety szybko go nie zobaczymy. 
Nadal nam wstyd, że w kolejce wciąż wiszą blogi zgłoszone jeszcze w 2017 roku. Zostały trzy, ale oceny cały czas się tworzą. Jak zwykle chcemy oddać wam ocenki, które będą satysfakcjonujące, a nad takimi trochę się pracuje. Cały czas uzupełniamy też encyklopedię; liczba artykułów rośnie i nadal piszemy kolejne. Chętnie też dowiemy się, jakie jeszcze kwestie literackie sprawiają wam trudności i w czym możemy wam pomóc, dlatego czekamy na wasze propozycje tutaj: [KLIK].
I to właściwie byłoby na tyle. Do poczytania!
 

W tym kwartale obyło się też bez odmów.

  REZYGNACJA 
26. Adres: szept-ostrza.blogspot.com  
Autorka: WandaWadlewa  
Oceniałaby: NieFikcyjna

2 komentarze: