PODSUMOWANIE GRUDNIA 2017

Jest to ostatnie podsumowanie miesięczne – postanowiłyśmy od nowego roku publikować podsumowania kwartalne. O ewentualnych odmowach będziemy informować autorów zgłaszanych materiałów, jak do tej pory, na ich blogach autorskich, pod najnowszymi notkami. Odmowy nie będą jednak publikowane na WS, a jedynie podliczane w podsumowaniach – raz na trzy miesiące.

W grudniu oceniłyśmy dwa teksty i oba grupowo.
Skoia nadal pobija swój rekord – oto minęły dwa lata, odkąd publikuje co najmniej jedną ocenę miesięcznie, co daje aż dwadzieścia cztery miesiące publikacji z rzędu. Byle do następnego grudnia!

Pojawił się też bardzo ważny dla nas tekst w encyklopedii: Błędy w narracji – o ekspozycji.
Przygotowała go niezastąpiona Dhaumaire, opierając się na przykładach, i wreszcie będziemy mogły posiłkować się nim w ocenach, zamiast omawiać to zagadnienie osobno w każdej pracy.

W marcu będziemy obchodzić trzecie urodziny WS. Nie mamy jeszcze planów na świętowanie tego dnia, ale na pewno pojawi się post z tej okazji, a o jakichkolwiek planach, gdyby takowe jednak powstawały, będziecie dowiadywać się na bieżąco na naszym fanpejdżu.Tymczasem życzymy wszystkim... no!.: ODMOWY :.
49. Adres: Smocza opowieść
Autorka: Martwiała
Oceniająca: Ayame
Ayame nie otrzymała odpowiedzi na zadane pytania odnośnie ocenianego materiału. Zapraszamy autorkę ponownie, gdy wróci do blogowania! :)

50. Adres: Życie kalekiej dziewczynki
Autorka: Laura
Oceniająca: Ayame
Blog usunięty.

.: REZYGNACJA :.
25. „Ar Zuria” autorstwa Ghosti
Oceniająca: Mrs. Mayhem 


1 komentarz:

  1. Ja Wam również życzę wszystkiego, co najlepsze! Oby rok był bardziej obfity w blogi do oceny. ;)

    OdpowiedzUsuń