PODSUMOWANIE – SIERPIEŃ 2017

Brak odmów, jedna rezygnacja.
Ocenę, jak zwykle, opublikowała Skoia.
Wakacje na WS-ie nie były obfite, jednak parę oceniających kończy już swoje prace, także w następnych tygodniach powinny pojawić się efekty.
Kolejki nadal świecą pustkami – zapraszamy do zgłaszania się! Zaglądajcie śmiało również do Encyklopedii. Nowe artykuły przybywają, mamy już w planach kolejne. 
Prezentujemy wam nowy design bloga, a wraz z nim... Shoutboxa. Ktoś tęsknił?

Dla niektórych z nas wakacje niemal dobiegły końca. Studenci też powoli szykują się do powrotu na uczelnię. Życzymy więc jak najlepszego startu w tym roku szkolnym i mobilizacji do nauki, jak i pisania!


Co jeszcze – tym razem – poza WS?

Kilka naszych oceniających dołączyło do składu sędziowskiego konkursu literackiego Już nie zapomnisz mnie (szczegóły tu: KLIK). Oceny dla konkursowiczów już się piszą, zostaną opublikowane na blogu konkursowym.

Skoia dołączyła również do Składu Oceniającego na portalu literackim Opowi.pl. SO zajmuje się tam ocenianiem prac biorących udział w wyzwaniu BITWY LITERACKIE. Każdy, kto posiada konto na Opowi.pl, może wystartować w takich bitwach, pisząc tekst na wskazany wcześniej temat. Bitwy odbywają się +/- raz w miesiącu.
Regulamin konkursu znajduje się tutaj: KLIK.
Wątek pierwszej edycji tutaj: KLIK
Prace pierwszej edycji, która już ruszyła, należy przesyłać do 15.09; tym razem piszecie o:
Temat główny: To było miasto, w którym się krzyczało. To były ulice, na których umarł szept
Temat dodatkowy: Uczciwa wymiana
Limit znaków (bez dolnego progu): 40 000 (ze spacjami).
Prace podlegają ocenom Składu Sędziowskiego, także jeżeli ktoś z was posiada również jakąś miniaturę, która pasuje do tematu – śmiało, wysyłajcie! Nie dajcie się nudzić Skoi we wrześniu :).

Zachęcamy wszystkich do udziału w zabawie.Rezygnacja (Zgłoszenie zostało usunięte przez autora):
23. Cykl o Kopfrkiglu (10505)
Autor: Okropny
Oceniające: Ayame, Dhau i Skoia

0 Comments:

Prześlij komentarz