PODSUMOWANIE – CZERWIEC / DOBRA ZMIANA NA WS!

Brak odmów i rezygnacji. 
Dafne, Dhaumaire i Skoiastel nie próżnowały i w czerwcu opublikowały trzy oceny. Boso po mokrej trawie osiągnęło rekordową liczbę stron – grupówka liczy już stówkę – i wciąż pozostało nam dwadzieścia rozdziałów do przerobienia. Jesteśmy też z siebie dumne, bo uporałyśmy się ze wszystkimi blogami zgłoszonymi w 2015 roku, a jeżeli chodzi o rok 2016 – pozostały nam tylko 4 adresy. Powoli wychodzimy na prostą.
Pojawiło się również kilka nowych artykułów w ekcyklopedii i kolejne też się już tworzą.
W temacie stażystek: Mrs. Mayhem potrzebuje jeszcze trochę czasu na zamknięcie materiału, natomiast Luavinda von Degaaris zrezygnowała ze stażu. Rekrutacja wciąż pozostaje otwarta. 
I to by było na tyle, jeżeli chodzi o standardowe uwagi.

Mamy też kilka świeżutkich informacji związanych z rozwojem WS i naszą dalszą pracą. Niektóre z kolejek w poczekalni świecą pustkami, więc postanowiłyśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom autorów i od tego miesiąca zaczynamy oceniać już nie tylko same blogi, ale również treści literackie opublikowane w całej sieci, na przykład na Wattpadzie bądź Opowi – wystarczy umieścić przy ocenianym opowiadaniu link do WS oraz umożliwić nam kopiowanie treści. Wiążą się z tym również zmiany w regulaminie oraz w formularzu zgłoszeń – od tej pory wymagany będzie adres e-mail, aby kontaktować się z autorem w sprawie oceny, jeżeli zgłaszana treść nie jest materiałem blogowym. 
Przed zgłoszeniem się nadal obowiązkowe jest zapoznanie się z podstronami oceniających – jeżeli chodzi o ocenianie opowiadań opublikowanych w sieci, ale poza blogosferą, niektóre z nas wyznaczyły limity przyjmowanych treści (rozdziałów), mamy też oceniające, które wciąż pozostają przy ocenianiu jedynie blogów. Jest nas jednak tak dużo, że każdy z autorów powinien bez problemu trafić na oceniającą, która podejmie się oceny jego materiału. 

Ruszył również nasz fanpejdż na Facebooku – KLIK
Wejdź, polub nas i bądź na bieżąco z nowinkami o WS!
2 komentarze:

 1. Chciałam zgłosić do WS swojego bloga, niestety z tego co widzę nikt z Was nie podejmuje się oceny bloga o tematyce urody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj. Akurat wczoraj usunęłam ze swojej podstrony punkt o tym, ponieważ sądziłam, że nikt nie będzie zainteresowany oceną bloga o takiej tematyce. Jeśli zapoznałaś się z moją podstroną i odpowiadam Ci jako oceniająca, to chętnie podejmę się oceny Twojego bloga.
   Pozdrawiam, Dhaumaire

   Usuń