PODSUMOWANIE – SIERPIEŃ 2016

W sierpniu oceny opublikowały: Bohaterka Realna, Dafne, Dhaumaire (dwie), Elektrownia, Fenoloftaleina, Hiroki, Lena i Skoiastel. W sumie dziewiątka. To świetna cyfra, biorąc pod uwagę poprzednie miesiące.

Wszystkim wielkie dzięki!


Obeszło się bez odmów i rezygnacji. A co u nas?
Dafne zmniejszyła limit w swojej kolejce. Kontakt z K. się urwał, więc zrezygnowaliśmy z prowadzenia stażu, natomiast nieistotna.istota i wiewiórka wciąż pracują nad ocenami. Dziewczyny, pamiętajcie, by odświeżać co jakiś czas dokument, abyśmy mogły tam zajrzeć i nanosić ewentualne, dalsze poprawki. Chciałybyśmy w tym miesiącu rozpracować z wami już pełne oceny, gotowe do publikacji.
Blog z kolejki hope trafia do WK i zostanie oceniony grupowo. Chociaż hope ma od kilku miesięcy ocenę na wykończeniu, nie zdecydowała czy będzie ją kończyć, czy odpuszcza całkowicie. Nie wyraziła też zgody opublikowania oceny niepełnej. Ponieważ sytuacja od miesięcy jest patowa, a kontakt mocno ograniczony, nie widzimy też chęci do dalszej współpracy ze strony hope, zdecydowaliśmy więc, że opuści nasz skład.


2 komentarze:

 1. O MÓJ BORZE, FOR ZOSTAŁO 2% DO SKOŃCZENIA OCENY. ZBYT DUŻA PRESJA, ZACZYNAM PANIKOWAĆ.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ocenka czeka na betę. :) Mam nadzieję, że pojawi się w przeciągu tygodnia.
   Nie bój się, Niah. Ja nie gryzę. :D

   Usuń