PODSUMOWANIE I KONKURS – LUTY 2016

* numeracja kontynuowana zgodnie z notką: PODSUMOWANIE  – STYCZEŃ 2016Z OCENY ZREZYGNOWALI:


Autor: 
Red Hood
11. Adres: myszy-i-ludzie.blogspot.com
Oceniająca: Skoiastel

W lutym obyło się bez odmów. Wystawiliśmy siedem ocen:


BOHATERKA REALNA
OCENA – FATALNY
FORFEIT
OCENA – FATALNY
OCENA – DOBRY
KOHAKU I NEARYH
OCENA – PRZECIĘTNY
MAXIE I NEARYH
OCENA – PRZECIĘTNY
NIAH
OCENA – FATALNY
SKOIASTEL
OCENA – SŁABY


Arfendes odstąpiła od oceniania, a Forfeit ogłosiła, iż od tej pory sama wybiera do oceny jedynie blogi z WK. W Poczekalni pozostały jeszcze tylko 4 blogi zgłoszone przed powstaniem Fuzji. Mamy nadzieję ocenić je w marcu, jeszcze przed pierwszymi urodzinami WS. 

Również z tej okazji przygotowaliśmy KONKURS otwarty dla wszystkich bloggerów. Do 15 marca czekamy na wasze propozycje wpisu do naszej Encyklopedii. Chcielibyśmy rozbudować ją z waszą pomocą, więc wyróżnione prace zostaną tam opublikowane i będziemy się nimi posługiwać w czasie pisania ocen. Dodatkową nagrodą jest wystawienie wspólnej oceny poza kolejką WS, dlatego ważne jest, by uczestnicy konkursu posiadali własny blog.
O czym ma być taki konkursowy wpis? O czymkolwiek, co wydaje wam się błędem literackim, na który należy zwracać uwagę w czasie oceniania. Może być to coś, co przewija się nieustannie lub niuans, na który tylko wy zwróciliście uwagę w czasie czytania opowiadań. Nie trzeba wzorować się wpisem, który widnieje już w Encyklopedii  –  tym o dialogach.


Liczy się oryginalność tematyczna, a także kreatywność, inwencja w poszukiwaniu niebanalnych przykładów i oczywiście umiejętność trafienia do czytelnika. Docenimy poczucie humoru i niesztampową formę.

Prace konkursowe prosimy wysłać w załączniku wiadomości zatytułowanej KONKURS
na adres e-mail: wspolnymisilamifuzja@gmail.com

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w notce urodzinowej, która pojawi się 21 marca. 

0 Comments:

Prześlij komentarz