ODMOWY I PODSUMOWANIE - PAŹDZIERNIK 2015

Jest nam bardzo miło ogłosić, że w tym miesiącu (tak jak i w poprzednim) nie wystawiłyśmy żadnej odmowy. Nikt nie wycofał się również z kolejki.

Zostało wystawionych siedem ocen:

DAFNE 2 OCENY
EREDIS 1 OCENA
FORFEIT 1 OCENA
NEA I KOH 1 OCENA
SKOIASTEL 1 OCENA
SZAŁT 1 OCENA

W tym miesiącu do załogi dołączył nasz ulubiony kolega z otchłani internetów – Szałt. Dzięki niemu nareszcie możemy pisać o oceniających WS w rodzaju męskim. Trafił nam się królik.
Witamy w naszym gronie również Nearyh i Kohaku, które żyją w symbiozie. Pracują jak jeden organizm, a w ocence piszą w pierwszej osobie liczby pojedynczej. Już pierwszą notką pobiły rekord długości oceny. Nie należy się ich jednak bać. Z reguły. 
Jeżeli chodzi o stażystów, sprawa przedstawia się następująco: 
Krokus nie odesłała poprawionej przez nas oceny bloga NiemożliweŻycie, dodatkowo przestała odpisywać na e-maile kontrolne, w których pytaliśmy, czy nadal zainteresowana jest współpracą. Nie możemy opublikować niedopracowanej oceny, więc z dniem dzisiejszym Krokus zostaje wykreślona z listy stażystów. 
Podobna sytuacja będzie miała miejsce w przypadku Amiki, która również otrzymała od nas konkretne wskazówki dotyczące pracy i od której wciąż nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Czekamy do 6 listopada
Muffy i Letty nadal mają czas na przesłanie oceny kontrolnej. 
Kilka dni temu zaktualizowana została podstrona „Rekrutacja”. Mamy nadzieję, że kwestia naboru jest teraz bardziej klarowna i nie pozostawia więcej pytań. Tam też znajdują się informacje odnośnie etapów, na których zatrzymali się stażyści. Notka ta powstała głównie z myślą o autorach blogów, którzy znaleźli się w Wolnej Kolejce, a ich blogi zostały przygarnięte przez stażystów.
Coraz więcej osób pyta o urlop Leny. Na chwilę obecną wiemy, że kontakt z nią będzie ograniczony przynajmniej do maja. Gdyby coś się zmieniło, zostaniecie natychmiast poinformowani.
W zakładce „O fuzji” znalazły się nowe bannery stworzone przez Skoię. Jeśli autorzy blogów zgłoszonych do oceny mają chęć, mogą je uaktualnić. 
Serdecznie zapraszamy również do odwiedzania „Rekomendacji” i wyrażenia swojego zdania!
Na chwilę obecną to tyle. Najważniejsze informacje są podawane na bieżąco w ramce z aktualnościami. 

9 komentarzy:

 1. W takim razie Krokus można już wywalić z listy na podstronie Rekrutacja. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że Amika jednak odda recenzje mojego bloga do jutra ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak będzie z oceną mojego bloga? Czy Amika oddała recenzję? Jeśli nie to mam nadzieje, że będzie ktoś inny chętny aby zerknąć ;)
  Pozdrawiam
  Uleańka
  www.pierwszytaki.blogspot.com (Herosi w świecie KUSS )

  OdpowiedzUsuń