ODMOWY I PODSUMOWANIE – WRZESIEŃ 2016


.: ODMOWY :.


Autorka: Kisame Omori
Kolejka: Elektrownia
Przedawnienie + blog zawieszony.

Autorka: Milena
39. Adres: Haunted Unicorn
Kolejka: WK
Wygląda na to, że nikt nie zaprosił Cię do czytania tego bloga...

Autorka: Morya
Kolejka: WK
Brak odpowiedzi na komentarze ekipy + brak odnośnika do WS. Wiemy, jak długo autorka czekała na ocenę, ale mimo próśb nie skontaktowała się z nami w jej sprawie. Gdybyś, Moryo, zechciała jednak ocenę – zgłoś się ponownie, a grupowa ocena znów stanie się priorytetem. 

Rezygnacji brak. 

W tym miesiącu oceny opublikowały Forfeit, Lena i Skoiastel. 
Jeśli chodzi o stażystki – wraz z końcem września skończył się czas na opracowanie ocen próbnych. Z Nieistotną Istotą urwał się kontakt, więc zostaje wykreślona z listy stażystów, natomiast wiewiórka opracowuje część oceny, ale wciąż nie dopisała podsumowania. Poczekamy jeszcze chwilę na wykończenie. Do stażystów dołączyła też Ayame. 
Elektrownia zdecydowała się na jakiś czas otworzyć swoją kolejkę, zainteresowanych zapraszamy do Księgi Zgłoszeń. 
Informujemy również, że w kolejce został jeden blog sprzed fuzji, który zostanie oceniony grupowo. Kolejnym celem jest ocenienie blogów zgłoszonych w 2015 roku. Mamy nadzieję, że wyrobimy się do Sylwestra. :)

* numeracja kontynuowana zgodnie z notką: PODSUMOWANIE– LIPIEC 216

7 komentarzy:

 1. Wybaczcie, miałam długie wakacje, stąd moja nieobecność na blogu. Jednak na ocenę nadal czekam!
  Pozdrawiam, Morya

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekamy na nowe zgłoszenie + link do WS na Twoim blogu. Twój blog trafi do WK i zostanie oceniony grupowo.

   Usuń
  2. Lol, serio? Laska czekała na ocenę od czasów Shiibuyi (taki link ma u siebie na blogu), a teraz ma się zgłaszać od nowa i jeszcze pewnie będzie na końcu kolejki? xD

   Usuń
  3. Nie będzie na końcu : ) Pisałyśmy już na jej blogu, że jak tylko umieści link, to zostanie oceniona zaraz po aktualnej grupówce (musivum).

   Usuń
  4. Kolejność nie ma w tym przypadku znaczenia, bo i tak różne osoby piszą różne grupówki, a praca nad oceną bloga Moryi ruszy od razu.
   Shun, jeśli przez tyle czasu autorka nie zamieściła linku do ocenialni, ani nie odpisywała na komentarze kontrolne, to możemy chyba być zaniepokojone brakiem odzewu, a w takim wypadku ocena nie ma sensu. Jednak skoro Morya już odpisała, to natychmiast po wstawieniu linku będzie umieszczona w kolejce, a grupówka zostanie priorytetem. ;)

   Usuń
 2. Spokojnie, ja sam ostatnio mam mniej czasu, więc jestem wyrozumiały i nie mam zamiaru was gonić byście ocenili moje blogi jeszcze przed Sylwestrem :) Tak właściwie to dopiero na niektórych blogach dodałem odnośnik do linków, gdzie znajduje się też link do waszego bloga, tak więc...
  Wydaje mi się też, że ci którzy nie mają w planach się żegnać, zamykać, uciekać z blogsfery to na was poczekają, bo co za różnica czy ocenicie dziś, czy jutro, czy za kilka miesięcy, liczy się, że w końcu spotka ich ten zaszczyt, tak?
  Pozdrawiam i powodzenia (nie dziękujcie by nie zapeszyć).

  OdpowiedzUsuń
 3. Link już jest!
  http://boso-po-mokrej-trawie.blog.onet.pl/
  Pozdrawiam, Morya

  OdpowiedzUsuń