Papatki

Według regulaminu mam jeszcze miesiąc. Paczcie, poświęciłem się i przeczytałem tego regu(s-s-serious business!)lamina w przeciwieństwie do szefowej. Miłe panie już mi napisały pożegnanie (czy raczej informację, chyba nic mnie nie kochają :<), więc i ja skrobnę coś od siebie.
Nie ogarniam tej kuwety, że niby ja jeden nic nie robię, a reszta haruje jak te wołki [zbożowe], ale teraz faktycznie jestem naczelnym nierobem, bo KTOŚ zarąbał mi miejsce pracy bez wynagrodzenia (aka szałt). Czara się przelała – szczególnie teraz bez mojego głównego miejsca pracy, szałta, gdzie żebrałem o marchewki, odrobinę miłości oraz pomoc w odnalezieniu członków rodziny (Zerwane więzi!), nie lubię, kiedy ktoś nieustannie zagląda mi przez ramię, chociaż obiecywał niezależność, nie chce mi się słuchać tekstów spod znaku przenieś się na Recenzowisko czy tych o tym, jakim to obowiązkiem jest łocenianie (żeby jeszcze ktoś za to płacił, ale nic z tego). Trzeba walczyć o wolność i nie poddawać się tyranii Kim Jong-una ocenkowalni No i ostatnio czuję pierda w powietrzu, a nie mam zamiaru wąchać, więc sayonara.
(A tak naprawdę to bez szałta nie mam co tu robić, a skoro nie mogę radośnie wisieć dla dekoracji jak inni, mówi się trudno).
Swoją drogą, skoro tak bardzo chciałyście mnie wywalić na zbity pysk, mogłyście wymyślić coś, co nie łamałoby dopiero co wprowadzonego regulaminu… (Na miejscu zgłaszających się, rozważyłbym, czy opyla się paczać w regulamina).
Nara.
Kochanko, zwijasz bety ze mną?

27 komentarzy:

 1. W obawie przed bombardowaniem idę schronić się do norki-bunkra. Bez odbioru.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ oczywiście, mój najdroższy że zwijam.

  OdpowiedzUsuń
 3. No, jestem ciekawa jak się do tego ustosunkuje Dzong Un. ;>

  (Czyżby zmiana regulaminu w toku?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż z tej ciekawości zeżarłam przecinek.

   Usuń
  2. Ile razy - jak niepełnosprytnym - mam tłumaczyć, że nie wylatuje sie tylko za brak ocenek, ale też za brak zaangażowania w życie grupy?

   I ile razy jeszcze się powtórzymy, że fuzja nie jest monarchią autorytarną i nie ma szefowej? Czemu wszystko zwalacie na jednostkę, skoro bloga stworzyły 4 osoby?

   Usuń
  3. To ja bym chciała jeszcze dodać, że regulamin jest dla prawdziwych oceniających, którzy chcą oceniać, a nie dla szpiegów, którzy chcą powisieć na blogu i grupie, żeby porobić screeny i mieć się z czego pośmiać. To tak a propos focha o nieprzestrzeganie regulaminu. :) I nie będziemy nic zmieniać, bo nie ma takiej potrzeby.

   Usuń
  4. Ty, Shun, wiesz, że ja też :D.

   #prawdziweoceniajonce
   #śmierćszpiegom
   #elita

   No ale Szałcik się udzielał. I na szałcie, i w komciach, i na waszej grupce na fejsie (regulaminowo). Ach, pierdololo szczególnej urody. Zresztą jak miło, że nie jesteście same w swojej niepełnosprytności, chociaż raz! Nie musicie dziękować za wsparcie, heheszki.

   Bajdełej, Szałt. Popełniłeś jeden poważny błąd, przez który nie jesteś Prawdziwym Oceniającym - nie kazałeś autorce ocenianego blogaska spierdalać. Teraz będziesz wiedział na przyszłość!

   Usuń
  5. ale też za brak zaangażowania w życie grupy?
   Nie kisnę, nie gniję, ja torfuję. xD Lol, serio, w takim razie połowa składu powinna wam wylecieć, ups.

   nie jesteś Prawdziwym Oceniającym - nie kazałeś autorce ocenianego blogaska spierdalać.
   Spłakana. <3

   Usuń
  6. Jak dla mnie to nie było udzielanie się : ) Wieczne błaganie o marchewki + wyciąganie rodzinnych brudów, to raczej robienie z siebie czołowego w dziejach Internetu błazna.
   Ale co ja tam wiem : )
   Cieszę się, że mogłyśmy Wam wszystkim dostarczyć nieco radości.
   Pozdrawiam

   Usuń
  7. Elektrownio, tego tytułu nikt ci nie odbierze, bez obaw. ;)

   Usuń
  8. No tak, zapomniałam, że on płakał, że we wszystkim jego gorszy. Biedny żuczek. To chyba trzeba stworzyć dla niego oddzielną podkategorię, żeby raz jeden był tym najlepszym.
   Ale szałta i tak by nie odzyskał, przykrość.

   Usuń
  9. Nikt, Elektrownio, nikt. Zawsze będziesz Miszczem. ;3

   Usuń
  10. Po co mu szałt, wystarczy, że napisał lepsze ocenki od twoich smętów :D.

   Usuń
  11. Deg, czekałyśmy na to z utęsknieniem, uwierz : )

   Usuń
  12. Ale że na co? Na twoje coocenkowe zbłaźnienie się, czy co?

   Usuń
  13. Dobra, ta dyskusja jest bez sensu, skoro zaczynasz zaprzeczać już swoim wcześniejszym wypowiedziom.
   Bawcie się dobrze. Mogę tylko pozazdrościć, że ocenkowe problemy dają Wam tyle radości.
   Miłej majówki życzę : )

   Usuń
  14. Lolciu xD Dyskusja z Elektrownią i sens nigdy nie stoją w jednym szeregu, tak tylko napomknę, że się sama odrobinkę zdissowałaś, Droga Łoceniajonco.

   Usuń
  15. Ale ja niczemu nie zaprzeczyłam ;((((((((((.

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Syrjusze Biznesu w Internetach, Rodją. Ciężka sprawa. Podejrzewam, że nieuleczalna.

   Usuń
 5. Mogłeś chociaż zwinąć ten post, pajacu.

  OdpowiedzUsuń
 6. WS tak bardzo ekscytujące... tyle rozrywki! Tyle wygrać dziś.

  OdpowiedzUsuń